• قلم پوشاننده لک  436

  توضیحات شرکت زندرم:  


ما معتقدیم لوازم آرایشی باید به مردم کمک کند. ما می خواهیم مردم یک  احساس فوق العاده در مورد خودداشته باشند، و با افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس اززندگی لذت ببرند .محصولات ما به آنها کمک کند به این امرمهم دست یابند.

محصول Zanderm ما گل سرسبد ویتیلیگو است .این پوشاننده  در یک شرکت لوازم آرایشی و بهداشتی بزرگ ساخته شده است. همانطور که ما در آینده قصد.

داریم باتولیدسایرمحصولات دراین امرمهم به مردم کمک کنیم واین یک فرصت برای ایجاد یک تفاوت واقعی در زندگی دیگران است.

ما باتولید Zanderm پوشاننده ویتیلیگو به افراد مبتلا به برص کمک میکنیم تابا استتار طولانی مدت لک هابا اعمال دقت زیاد یک پوشش ایجادنمایند که با لباس، و حتی رطوبت وشستشوازبین نرود

این محصول یک استتار کننده مناسب برای همه نوع پوست است، به آسانی قابل استفاده است، مقاوم در برابر عرق و آب و ضد حساسیت است. همچنین به سرعت خشک میشودو آن  یک جایگزین عملی و مناسب برای راه حل های سنتی لوازم آرایشی و بهداشتی درمورداین بیماری است  این محصول با مواد طبیعی فرموله شده است. دراین محصول هیچ روغن، سیلیکون، پارابن، رایحه، یا مواد مصنوعی بکارنرفته است . Zanderm در حال حاضر در 11 سایه منحصر به فرد موجوداست که امکان انتخاب مناسب رنگ برای طیف وسیعی ازتن های پوست فراهم می شود.

در Zanderm، ما به شعار مدیرعامل این شرکت "مارتی روبین" معتقدیم: "در پشت هر ماسک صورت وجود دارد، و در پشت آن، یک داستان است."

ما از شما دعوت میکنیم با تبدیل شدن به بخشی از داستان ما، این شانس را به تبدیل شدن به بخشی از این کلمه مارهمراهی کنید وازشما قدردانی میکنیم.


  توضیحات محصول:  


Zanderm یک محصول صرفا پوشاننده ویتیلیگو است که بوسیله یک قلم اپلیکاتور کمک می کند تا شما فورا نقاط ویتیلیگو خودرااستتارنمایید.این محصول مقاوم در برابر عرق، مقاوم در برابر سایش  و مقاوم در برابر آب است. این بدان معناست که شما میتوانیدپوشش طولانی مدت داشته باشید. این محصول به سرعت خشک میشود وبه راحتی مورداستفاده قرارمیگیرد. این محصول بامواد طبیعی و مورد تایید متخصصین پوست ومو به طور کامل در ایالات متحده آمریکا ساخته شده است. Zandermضد حساسیت و بسیارملایم است، و آن را یک راه عالی برای پوشش بیماری ویتیلیگو دریک دقیقه و  بدون دردسر و قابل استفاده درهرکجا و هر زمان خواهدبود


  مزایا محصول:  


- مناسب برای همه
- خشک شدن سریع (معمولا در عرض 1 دقیقه)
- طراحی شده برای استفاده درچندروز
- قابل حمل، مناسب همه افراد
- فوق العاده راحت ودقیق برای تمام نقاط ودرتمام اندازه ها
- ضدعرق، لکه و مقاوم در برابر آب
- قابض پوست و تسکین دهنده
- موردتاییدمتخصین پوست
- آزمایش شده درانجمن ویتیلیگوجهانی
- بدون مواد مصنوعی
- بدون بو
- بدون روغن، بدون چربی
- بدون سیلیکون وموادمصنوعی
- فاقدپارابن
- ضد حساسیت وآلرژی
- تولیدشده در ایالات متحده آمریکا زیرنظرمتخصصین عالی محصولات آرایشی وبهداشتی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

قلم پوشاننده لک 436

  • تولیدکننده: زندرم
  • مدل کالا: 436
  • موجودی: در انبار
  • 292,000 تومان
  • 199,000 تومان


برچسب ها: قلم پوشاننده لک 436